Kamila Kaftan

Mgr Kamila Kaftan

Nauczyciel, fizjoterapeuta

Ukończone studia licencjackie na kierunku Fizjoterapia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

Studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Studia podyplomowe „Edukacja przedszkolna i edukacja wczesnoszkolna z językiem angielskim” w Kutnie.

Studia podyplomowe “Przygotowanie pedagogiczne” i “Pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) w Płocku.

Ukończone kursy kwalifikacyjne i doskonalące:

• Usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym w oparciu o współczesne metody neurofizjologiczne oraz doświadczenie własne w Falmed Rehabilitacja Ruchowa w Przeźmierowie.
  • Taping rehabilitacyjny – taping stosowany w rehabilitacji i sporcie w FizjoSystem w Warszawie.
  • Instruktor rekreacji ruchowej- gimnastyka korekcyjna w CKKS we Wrocławiu.
  • Przygotowanie do pionizacji i chodu dzieci od 0 do 24 miesięcy w RehaPlus w Warszawie.
  • Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborne I stopnia w RehaStart w Starym Mieście.
  • Mobilizacja tkanek miękkich i plastrowanie dynamiczne w pediatrii w Kinetik Centrum Terapii Ruchowej w Józefowie.
  • Polski Język Migowy w Centrum Języka Migowego CODA w Koninie.
  • Wychowawca wypoczynku w ZSCKU w Koninie.
  • Kierownik wypoczynku w ZSCKU w Koninie.