Ewelina Wilczyńska

Pomoc Nauczyciela

Ukończone studia licencjackie na kierunku pedagogika ze specjalizacją edukacja elementarna z terapią pedagogiczną w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.

W trakcie realizacji studia magisterskie na kierunku pedagogika, specjalizacja wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

• Dwukrotna laureatka Stypendium Rektora I stopnia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
  • Dwukrotne wyróżnienie za znaczącą aktywność i zaangażowanie na rzecz Uczelni-Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koninie.
  • Członek zarządu Studenckiego Koła Naukowego Młodych Pedagogów w roku akademickim 2020/2021 działającego w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie.
  • Od 2016 roku wolontariat w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży “RTG-Duszy” w Wilamowie.
  • Konferencje/szkolenia: VII Studencka Konferencja Naukowa “Wielowymiarowość procesów nauczania dzieci w odniesieniu do praktyki pedagogicznej” (PWSZ Konin);
  • Międzynarodowa Konferencja “Parental Alienation-Current Challenges and Dilemmas” (PWSZ Konin);
  • VIII Studencka Konferencja Naukowa “Świat wartości dziecka a wulgaryzacja życia społecznego” (PWSZ Konin);
  • Szkolenie dla opiekunów w żłobku i nauczycieli przedszkola “Techniki pamięciowe w pracy z dziećmi- mnemotechniki” (Katowice, Polska, misjaciocia.com);
  • Szkolenie dla opiekunów w żłobku i nauczycieli przedszkola “Lateralizacja-Jak ją badać? Dlaczego jest taka ważna?” (Katowice, Polska, misjaciocia.com)
  • Szkolenie on-line “Jak być nauczycielem ONLINE” (Sabina Piłat “Nauka w plecaku”);
  • Szkolenie w formie webinariu “Emocje dziecka-złość i agresja” (Międzychód, CFF Czepczyński Family Foundation);
  • Certyfikat potwierdzający zdanie egzaminu z języka angielskiego na poziomie B2 zgodnie z Europejskim systemem opisu kształcenia językowego Rady Europy (Centrum Języków Obcych PWSZ w Koninie)