Izabella Gawrońska

Nauczyciel

Pedagogika – psychopedagogika na Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (studia licencjackie)

Pedagogika – Edukacja Przedszkolna w Wyższej Szkole Humanistyczno Ekonomicznej w Łodz (studia magisterskie)

Studia podyplomowe

Pedagogika Specjalna – Edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) w Wyższej Szkole Pedagogiczno Technicznej w Koninie.

Pedagogika Specjalna – edukacja i rehabilitacja osób ze spektrum autyzmu i zespołem Aspergera w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku.

Kursy, szkolenia, konferencje

• „Instrumenty perkusyjne w edukacji muzycznej dziecka”
  • „Pokazywane wierszyki” – Jak rozwijać mowę i sprawność manualną dziecka?
  • „Ruch, rytm i melodia” – elementy rytmiki w przedszkolu
  • Logogłoski – ćwiczenia i zabawy logopedyczne przygotowujące do prawidłowej realizacji głosek
  • „Jak pracować z dzieckiem ze spektrum autyzmu i zaburzeniami integracji sensorycznej”
  • „Całościowe zaburzenia rozwoju” – Autyzm, zespół Aspergera