Kamila Kaftan

Mgr Kamila Kaftan

Nauczyciel, fizjoterapeuta

Wykształcenie

Fizjoterapia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Koninie (Studia licencjackie)

Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu (Studia magisterskie)

Studia podyplomowe

Edukacja wczesnoszkolna i edukacja przedszkolna w językiem angielskim na Wyższej Szkole Gospodarki Krajowej w Kutnie.

Przygotowanie pedagogiczne na Szkole Wyższem im. Pawła Włodkowica w Płocku

Pedagogika specjalna – edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika) w Płocku.

Wczesne wspomaganie rozwoju dziecka na Wyższej Szkole Kształcenia Zawodowego w Kutnie (w trakcie realizacji)

Ukończone kursy kwalifikacyjne i doskonalące:

• Trójwymiarowa manualna terapia stóp na neurofizjologicznych podstawach wg metody Barbary Zukunft-Huber
  • Usprawnianie dzieci z deficytem neurologicznym w oparciu o współczesne metody neurofizjologiczne oraz doświadczenie własne w Falmed Rehabilitacja Ruchowa w Przeźmierowie.
  • Taping rehabilitacyjny – taping stosowany w rehabilitacji i sporcie w FizjoSystem w Warszawie.
  • Instruktor rekreacji ruchowe j- gimnastyka korekcyjna w CKKS we Wrocławiu.
  • Przygotowanie do pionizacji i chodu dzieci od 0 do 24 miesięcy w RehaPlus w Warszawie.
  • Ruch Rozwijający wg Weroniki Sherborne I stopnia w RehaStart w Starym Mieście.
  • Mobilizacja tkanek miękkich i plastrowanie dynamiczne w pediatrii w Kinetik Centrum Terapii Ruchowej w Józefowie.
  • Polski Język Migowy w Centrum Języka Migowego CODA w Koninie.
  • Wychowawca wypoczynku w ZSCKU w Koninie.
  • Kierownik wypoczynku w ZSCKU w Koninie.
  • Pierwsza Pomoc na Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku
  • Biblioterapia na Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku
  • Przeciwdziałanie zachowaniom agresywnym w aspekcie psychospołecznym i prawnym na Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku
  • Profilaktyka uzależnień na Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku