Natalia Michalak

mgr Natalia Michalak

Pomoc nauczyciela - Fizjoterapeuta

Ukończone studia I i II stopnia Kierunek Fizjoterapia ścieżka neurologiczna na Uniwersytecie im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. (Prawo wykonywania zawodu: Nr PWZFz 27187)

Studia podyplomowe w zakresie : Przygotowanie pedagogiczne w Szkole Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku

Kursy:

• Kurs – Problemy dzieci i młodzieży z dysfunkcą układu ruchowego i narządów zmysłów.
  • Warsztaty – nowoczesne metody Kinetic Control.
  • “Neurorozwojowa diagnostyka i rehabilitacja niemowląt i dzieci starszych” – konferencja
  • “Problemy dzieci i młodzieży z dysfunkcją układu ruchowego i narządów zmysłów w środowisku szkolnym, rodzinnym i rówieśniczym. Aspekty medyczne, psychologiczne i pedagogiczne.”
  • Diagnostyka i ocena mechanicznych zaburzeń odcinka lędźwiowego. Rola stabilizacji głębokiej – trening progresywny.
  • Szkolenie z zakresu podstaw anatomii palpacyjnej, masażu i terapii ostrych stanów przeciążeniowych.
  • Warsztaty “Autyzm-wybrane oddziaływania terapeutyczne”.