Obiekt

Nasz obiekt

Niepubliczny Tęczowy Zespół Szkolno-Przedszkolny umieszczony jest w budynku przy ul. Nagórna 37 w Kole.

Budynek posiada 4 kondygnacje: piwnicę pod całym obiektem, parter o powierzchni 180 m2, piętro o takiej samej kubaturze oraz poddasze. Do placówki prowadzi wejście główne w środkowej częci budynku, zapewniający dostęp również osobom niepełnosprawnym bądź z wózkami (podjazd). Teren do wejścia jest ogrodzony, za ogrodzeniem został przygotowany parking samochodowy dla rodziców dowożących dzieci do przedszkola. Przed frontem budynku znajduje się teren zieleni, na którym wyodrębniono plac zabaw o piaszczystym podłożu z zamontowanymi urządzeniami. W podpiwniczeniu znajduje się sala do ćwiczeń, toaleta, sala zajęć, sala doświadczania świata, sala do rehabilitacji, sala zabaw (basen z kulkami, labirynt i zjeżdżalnie). Na parterze budynku znajdują się: hol, sala zajęć, dwie toalety, szatnia, stołówka, kuchnia, pokój nauczycielski. Na pierwszym piętrze, dwie sale zajęć, trzy toalety. Na drugim piętrze znajduje się Playroom, sala logopedyczna, dwie toalety, sala do Biofeedback, sala do zajęć z Wczesnego Wspomagania Małego Dziecka, aneks kuchenny dla dzieci.